Ką dėvite miegodami amiegmaišispriklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant aplinkos temperatūrą ir asmeninius pageidavimus. Štai keletas bendrų gairių:
Pagrindiniai sluoksniai: Drėgmę sugeriančių bazinių sluoksnių dėvėjimas gali padėti reguliuoti kūno temperatūrą ir jaustis patogiai. Rinkitės lengvas, kvėpuojančias medžiagas.
Miegmaišio įklotas: šaltesnėmis sąlygomis naudojant miegmaišio įklotą galima papildomai izoliuoti. Įdėklai yra įvairių medžiagų ir storio.
Kojinės ir galvos apdangalai: jei šalta, šiltų kojinių dėvėjimas gali padėti išlaikyti kojas šiltas. Kepurė ar kepurė taip pat gali padėti išlaikyti šilumą, nes per galvą prarandama nemaža kūno šilumos dalis.
Temperatūros svarstymai: pritaikykite miego drabužius pagal temperatūrą. Šiltesnėmis sąlygomis galite jaustis su lengva pižama ar net tik apatiniais. Esant šaltesniam orui, gali prireikti daugiau sluoksnių.
Venkite persirengti: būkite atsargūs ir nepersirenkite, nes prakaitavimas miegmaišio viduje gali sukelti diskomfortą ir drėgmę. Dažnai geriau sluoksniuoti ir prireikus pakoreguoti.
Apsvarstykite miegmaišio įvertinimą:Miegmaišiaisu temperatūros rodikliais. Pasirinkite miegui skirtus drabužius, kurie papildytų maišelio temperatūros įvertinimą, kad būtų optimalus komfortas.
Asmeninis komfortas: galiausiai asmeninis komfortas vaidina svarbų vaidmenį. Kai kurie žmonės nori miegoti apsirengę daugiau drabužių, o kiti yra patogūs su minimaliais miego drabužiais.
Nepamirškite atsižvelgti į konkrečias stovyklavimo ar miego aplinkos sąlygas ir atitinkamai pritaikykite drabužius, kad nakties miegas būtų patogus.miegmaišis.